Byliny v produktech

Naše produkty obsahují mimořádné koncentrace bylin. A právě takovou sílu je potřeba tělu dodat pro dosažení požadovaného účinku v organismu. Všechny produkty jsou schváleny Státním zdravotním ústavem.

Ostropestřec mariánský - Silybum marianum - Silymarin

- významně přispívá k ochraně a regeneraci jaterní tkáně, má silný detoxikační a očistný účinek, pomáhá při poruchách trávení, zvyšuje vylučování žluče do střev, vhodný při žlučových kamenech a žlučových kolikách, pomáhá při cirhoze a jiných jaterních onemocněních. Je bohatý na blahodárné bioflavonoidy, které regenerují a zpevňují cévy. Projevuje antioxidační účinky.

Artyčok - Cynara scolymus

- příznivě ovlivňuje činnost jater, podporuje trávení, zvyšuje produkci žluče, zlepšuje chuť k jídlu, pomáhá při zánětech žlučníku a žlučových cest, přispívá k detoxikaci organizmu, povzbuzuje činnost žaludku a slinivky břišní, pomáhá při chorobách ledvin, působí preventivně proti cukrovce

Smetanka lékařská - Dandelion

- podporuje činnost jater a povzbuzuje trávení, zvyšuje tvorbu žluče, pomáhá při jaterních potížích, podporuje funkci ledvin (mocné diuretikum), působí preventivně proti cukrovce, zlepšuje menstruační cyklus a tlumí menstruační bolesti, má příznivý vliv na kůži (akné), čistí tělo od škodlivých látek.

Ginkgo biloba

- významně působí především na cévní systém, rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, zlepšuje prokrvení mozku, končetin, má antioxidační účinky. Používá se pro zlepšení paměti, pro zvýšení soustředěnosti a schopnosti učení, pomáhá snížit riziko infarktu myokardu a mozkové cévní příhody, zmírňuje bolest hlavy - migrény.

Brusnice borůvka - Vaccinium myrtillus

- přispívají ke zlepšení zraku, ostrosti vidění a ochraně sítnice. Také pomáhají zlepšit vidění v noci a přispívají k adaptaci oka za šera. Užívání je vhodné při zátěži zraku - piloti, studenti, řidiči, programátoři, IT, při práci zatěžující oči.… Borůvky mají protizánětlivý, antimikrobiální a antiseptický účinek při zánětech v těle. U borůvek byly prokázány i hypoglykemické účinky - upravují hladinu krevního cukru a zároveň přispívají ke snižování škodlivého cholesterolu. Borůvky projevují i kardioprotektivní účinky. Borůvky obsahují vitaminy, minerály, ale hlavně unikátní komplex flavonoidů, antokyanidinů, antioxidantů a v neposlední řadě účinný resveratrol. Poslední údaje z výzkumů rovněž ukázaly, že borůvky vykazují i významné protirakovinné účinky.

Hroznová zrnka

- zrnka červených hroznů obsahují vysoké množství OPC - Oligomeric Procyanthocyanidins (nebo také PAC - Proantokyanidiny), známé jako bioflavonoidy, které se starají o antioxidační ochranu lidského těla. Obsahuje i velice účinnou látku resveratrol. Flavonoidy z hroznových zrnek patří k nejsilnějším známým antioxidantům, které velice účinně ničí škodlivé volné radikály a chrání tělo před poškozením negativními vlivy. Tím pomáhají vyčistit tělo od toxických zplodin, škodlivých chemikálií, snižují negativní účinky aktivního i pasivního kouření, chrání proti UV a radiačnímu záření a přináší úlevu při alergiích.

Pupalka dvouletá

- pupalkový olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny a další potřebné živiny.
Podporuje udržení normálního stavu v předmenstruačním období (PMS syndrom), přináší úlevu při bolestivé menstruaci a pomáhá udržovat pravidelnou menstruaci.
Přispívá k udržení normálního stavu a vzhledu pokožky urychluje hojení.

Podporuje růst vlasů a kvalitu nehtů.

Celer

- celerové semeno působí jako přírodní diuretikum, svým močopudným účinkem podporuje tvorbu moči a vyplavování zplodin metabolismu. Pomáhá vylučovat kyselinu močovou a tím omezuje tvorbu krystalů a jejich usazování v kloubech i případnou tvorbu ledvinových kaménků. Celerové semeno tím může výrazně pomoci zmírnit příznaky dny - náhlou bolest, zarudnutí, otoky a přináší úlevu při záchvatech dny.

Další složky obsažené v produktech

Taurin

- dodává energii - stimuluje buňky, urychluje regeneraci organizmu po fyzické zátěži, napomáhá zlepšovat srdeční činnost, podporuje činnost nervové soustavy - působí proti únavě, zlepšuje schopnost soustředění, zmírňuje stres

Cystein

- podporuje přeměnu tuků na energii - působí jako spalovač tuků, podílí se významně na ochraně proti škodlivinám, má antioxidační schopnosti, očišťuje tělo, zlepšuje růst a kvalitu vlasů a nehtů, důležitý pro správnou funkci jater

Vitamin B6 (pyridoxin)

- podporuje trávení, působí při redukčních dietách, pomáhá při menstruačních potížích, prospěšný při léčbě kožních nemocí

Kyselina listová (vit. B9)

- podporuje činnost jater, pomáhá při nechutenství a při žaludečních potížích, zklidňuje organizmus, snižuje vysoký krevní tlak, působí příznivě na nervový systém

Vitamin B12 (kobalamin)

- důležitý pro správnou funkci nervového systému a posiluje činnosti mozku, zlepšuje krvetvorbu - prevence anemie

Lecitin

- potřebný pro přenos nervových signálů velký význam při výživě mozkových buněk

Hořčík

- aktivuje enzymy a hormony, posiluje srdeční činnost, podporuje krevní oběh, zlepšuje paměť a myšlení, rozšiřuje dýchací cesty (při astmatu i zánětu), působí protialergicky, zmírňuje vznik křečí, podílí se na regulaci hladiny cholesterolu

Zinek

- je součástí mnoha enzymů, podporuje funkci štítné žlázy, urychluje hojení ran, prospívá nehtům, vlasům a zubům, zlepšuje průběh kožních onemocnění (akné, ekzémy)

heureka - ověřeno zákazníky

Kontakt

Tel: 777 766 339
223 009 283

Odběrné místo:

Za Zelenou liškou 953/1a
Praha 4 - vedle restaurace

5 min od metra
Budějovická trasa C

Otevírací doba:

Po-Čt 8:30 - 17:00
Pá 8:30 - 16:00
V jiném čase po telefonické domluvě.