Babička doporučuje kozí mléko !!

Babička doporučuje kozí mléko !!
10.09.2013 00:00

Na kozím mléce vyrostlo hodně generací a naše babičky na něj dosud nedají dopustit
- a vědí proč !

Je velká škoda, že o výživné hodnotě kozího mléka a jeho významu pro organismus se tolik nemluví.

Stále platí heslo : „Mléko je základ zdraví“ - to samozřejmě platí dvojnásob o kozím mléce, které je tělu mnohem prospěšnější. Obzvláště, když někdo kravské mléko nesnáší.

V dnešní době kozy chovají málo i na vesnici a kozí mléko je méně dostupné, ale i tak máte možnost si tuto důležitou potravinu dopřát - v kvalitní a čisté podobě !

GOAT´S MILK /kozí mléko/ je čistý přírodní produkt, který je pro svou velkou výživnou hodnotu a snadnou stravitelnost velmi ceněn a užíván po staletí na celém světě.

Kozí mléko je velmi bohaté na přírodní proteiny, vitamíny, minerály a energii, které přispívají ke zlepšení zdraví a obsahuje mnohem více proteinů, glukosy, vápníku, draslíku, sodíku a železa než kravské mléko !!!

Je ideální alternativou pro všechny, kteří trpí alergií na kravské mléko !!!
Kozí mléko obsahuje jiné bílkoviny, než kravské mléko. Proto je kozí mléko mnohem lépe stravitelné a je dobře snášeno dětmi i dospělými - citlivými na kravské mléko.

Pokud trpíte zažívacími problémy nebo dokonce alergií na kravské mléko, kozí mléko je pro Vás ideální alternativou. Je velmi dobře stravitelné a obsažené látky tělo využije na potřebných místech rychleji.

Kozí mléko, jako zdroj potřebných minerálů a proteinů, je velmi prospěšné a žádoucí pro děti, těhotné a kojící ženy, sportovce, fyzicky i duševně pracující, starší lidi,… - ti všichni potřebují zvýšený příjem těchto stavebních látek pro lepší vývoj či rychlejší regeneraci organismu.

GOAT´S MILK v tabletách umožňuje přímou konzumaci bez nutnosti rozmíchávání ve vodě - je velmi chutné, bez jakéhokoliv zápachu či pachutě a může se jednoduše rozkousat a spolknout !!! - není potřeba zapíjet !!!

Můžete ho mít stále u sebe - děti si na tablety zvyknou místo bonbonů !

GMP

Ochutnejte - jistě Vám zachutná

... a hlavně pomůže Vašemu tělu !

heureka - ověřeno zákazníky

Kontakt

Tel: 777 766 339
223 009 283

Odběrné místo:

Za Zelenou liškou 953/1a
Praha 4 - vedle restaurace

5 min od metra
Budějovická trasa C

Otevírací doba:

Po-Čt 8:30 - 17:00
Pá 8:30 - 16:00
V jiném čase po telefonické domluvě.