VÍTE, ŽE ŽRALOK NETRPÍ RAKOVINOU ?

VÍTE, ŽE ŽRALOK NETRPÍ RAKOVINOU ?
07.06.2014 00:00

Ano, je to tak - žralok nikdy netrpí rakovinou, protože je na to od přírody vybaven silnou imunitou.

Na téma rakoviny a jiných onkologických onemocnění bylo napsáno mnoho článků a není nutné zde znovu opakovat a zdůrazňovat, že sdělení onkologické diagnosy je vždy nečekaná zpráva, která každému změní život.

Životním stylem a vlivem prostředí, ve kterém žijeme, počet onkologických případů velmi narůstá. Také se všeobecně ví, že úspěšnost léčby závisí na stádiu, ve kterém se na nádor přijde, tzn. čím dříve, tím lépe. Samozřejmě je nejlepší se s touto nemocí nepotkat vůbec, ale když už přišla, tak je důležité se nevzdávat a bojovat !

V současnosti se medicínsky bojuje s rakovinou a jinými nádory buď radioterapií (ozařováním) nebo chemoterapií (aplikací chemických látek a léků). Obě metody jsou účinné a lékaři vždy určí tu vhodnější individuálně podle druhu a aktuálního stavu. Úspěšnost léčby onkologických nemocí se stále zvyšuje.

Jenže při obou metodách dostává tělo "pořádně zabrat" (je to nutné, aby se zničila rakovinná ložiska) a objevují se nežádoucí vedlejší těchto terapií, které dokáží pacienta dočasně vyřadit z běžné činnosti, jako nadměrná únava, zažívací potíže, bolesti hlavy, kožní problémy, úbytek vlasů, … Navíc při těchto terapiích dochází k poškození i zdravých buněk, které se musí znovu regenerovat.

Na potlačení těchto vedlejších projevů se často doporučuje zvýšit dávku antioxidantů formou doplňků stravy. Jenže není antioxidant jako antioxidant.

Již dlouho je na světovém trhu (několik let i v ČR) produkt - doplněk stravy, který dokáže významně pomoci při léčbě s rakovinou a až neuvěřitelně potlačit zmíněné vedlejší účinky.

Není to „jen“ silný antioxidant, který dokáže likvidovat škodlivé volné radikály vzniklé při terapii, ale i urychluje regeneraci a usnadňuje opravu poškozených buněk. A navíc značně posiluje oslabenou vlastní imunitu, dodává energii a zmírňuje únavu.

Jedná se o australský produkt SQUALENE 1000 - extrakt z oleje ze žraločích jater. Obsahuje unikátní koncentraci 1000 mg čistého squalinu - látky, která patří k základním a pro tělo nepostradatelným látkám. Nejvíce této výjimečné látky squalinu obsahuje tkáň ze žraločích jater žraloka hlubinného žijícího v Jižním Pacifiku.

Příznivý účinek squalinu při onkologických terapiích byl potvrzen mnoha vědeckými studiemi.

Zároveň bylo prokázáno, a miliony lidí po světě ověřeno, blahodárné působení squalinu ve snižování rizika výskytu celé řady dalších vážných chorob. Navíc zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje vzhled kůže, aj.

Užívání tohoto produktu představuje i vhodnou prevenci před vznikem onkologických nemocí.

Za dobu přítomnosti tohoto produktu na českém trhu, který jako výhradní dovozce nabízí firma Australian Remedy, již mnoho zákazníků, léčitelů i lékařů poznalo jeho opravdovou sílu, protože jim skutečně pomohl.

1000 mg squalinu v každé kapsli je síla, která Vám pomůže zvládnout a překonat období náročné léčby a přispěje k návratu do normálního života.

 

PŘÍRODNÍ POMOC V BOJI S RAKOVINOU

OD TOHO NEJZDRAVĚJŠÍHO - OD ŽRALOKA

Jak cenné je Vaše zdraví ?

Australian Remedy Vám nabízí účinnou pomoc

www.amedy.cz

heureka - ověřeno zákazníky

Kontakt

Tel: 777 766 339
223 009 283

Odběrné místo:

Za Zelenou liškou 953/1a
Praha 4 - vedle restaurace

5 min od metra
Budějovická trasa C

Otevírací doba:

Po-Čt 8:30 - 17:00
Pá 8:30 - 16:00
V jiném čase po telefonické domluvě.