O firmě

AUSTRALIAN REMEDY je moderní firma, která působí na českém trhu od roku 2006. Je zaměřená na dovoz a prodej vybraných doplňků stravy z Austrálie.

AUSTRALIAN REMEDY vlastní výhradní zastoupení na dovoz těchto produktů pro všechny státy Evropské Unie.

Všechny nabízené produkty

  • jsou 100% přírodní bez konzervačních látek a jiných přísad
  • jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě a čistotě
  • mají celosvětově uznávanou pečeť kvality GMP
  • jsou výjimečné množstvím účinné látky nebo složením
  • jsou schváleny SZÚ a povoleny Ministerstvem zdravotnictví

Nabízené produkty jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého života a ochranu svého zdraví. Pro všechny, kteří chtějí žít zdravě a naplno bez omezení zdravotními problémy.

V dnešní době je dodávání chybějících živin formou doplňků stravy již běžné a nutné, neboť životní styl a prostředí je pro organizmus velmi zatěžující a ke vzniku zdravotních potíží je většinou jen malý krok.

Léčivý účinek obsažených látek působí nejen preventivně k udržení dobrého zdraví, ale významně přispívá k léčbě již vzniklých nemocí a k regeneraci organizmu při nemoci.

Nabízíme Vám kvalifikované informace a komplexní program vysoce kvalitních a cenově dostupných produktů renomovaného výrobce společnosti Natural Pharmaceuticals Australia, které Vám pomohou na Vaší cestě zdravějším životem.

Velmi si vážíme našich zákazníků, kterým nabízíme přehledné a srozumitelné informace o našich produktech. Otevřeně uvádíme pravdivé a ověřené účinky.

Pro naše spokojené a věrné zákazníky, kteří se přesvědčili o kvalitě našich produktů, máme připraven „věrnostní program“ umožňující výhodnější další nákup.

Cenu dobrého zdraví, které nám umožní řádně pracovat, vše zvládnout a užít si volný čas, si uvědomíme - až když zdraví neslouží a zdravotní problémy omezí naši činnost.

Pečeť kvality GMP

heureka - ověřeno zákazníky

Kontakt

Tel: 777 766 339
223 009 283

Odběrné místo:

Za Zelenou liškou 953/1a
Praha 4 - vedle restaurace

5 min od metra
Budějovická trasa C

Otevírací doba:

Po-Čt 8:30 - 17:00
Pá 8:30 - 16:00
V jiném čase po telefonické domluvě.