Dodací podmínky

Dodávky objednaných produktů budou realizovány dle dostupnosti produktů a provozních možností v co nejkratším možném termínu. Obvykle je objednávka expedována nejdéle následující pracovní den, v případě objednání zboží do 12.00 hod v pracovních dnech je zboží odesláno ještě ten samý den. Při zvolení platby předem je zásilka odesílána obratem po připsání platby na náš bankovní účet. Při vyprodání zboží či v případě dlouhého termínu naskladnění Vás budeme neodkladně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem ohledně termínu dodání zboží. Produkty vyprodané nebudou nahrazeny jinými produkty a případný rozdíl v částce již uhrazené na náš účet Vám bude vrácen.

Distribuce objednávek je v současné době realizována prostřednictvím Přepravní služby PPL. Po předání Vaší objednávky přepravci budete ještě týž den informováni o odeslání.

Cena přepravného :

Služba PPL - 60,- Kč
Zásilkovna - 50,- Kč
Osobní odběr      - 0,- Kč

Při nákupu nad 2.500,- Kč poštovné ZDARMA
Cena za platbu :

Platba dobírkou -     30,- Kč
Platba předem -   0,- Kč
Hotově nebo platba kartou při osobním odběru       - 0,- Kč

 

Pokud zvolíte možnost osobního odběru, bude na Vaší e-mailovou adresu zaslána informace o termínu, kdy je možné si objednané zboží vyzvednout - obvykle následující pracovní den v provozní době Po - Čt  13:00-17:00 a v Pá 13:00-16:00 hodin.

Zboží je možné si koupit v naší provozovně v uvedené době i bez předchozí objednávky - přímý prodej.

Ceny přepravného jsou platné pro objednávky na území České republiky.

Dodání mimo Českou republiku řešíme individuálně za vyšší poštovní poplatek.