UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, v době 20.7.2024-28.7.2024 čerpáme dovolenou. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vyřízeny v pondělí 29.7.2024. Děkujeme za pochopení. Australianremedy.cz

Dodací podmínky

Dodávky objednaných produktů budou realizovány dle dostupnosti produktů a provozních možností v co nejkratším možném termínu. Obvykle je objednávka expedována nejdéle následující pracovní den, v případě objednání zboží do 12.00 hod v pracovních dnech je zboží odesláno ještě ten samý den. Při zvolení platby předem je zásilka odesílána obratem po připsání platby na náš bankovní účet. Při vyprodání zboží či v případě dlouhého termínu naskladnění Vás budeme neodkladně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem ohledně termínu dodání zboží. Produkty vyprodané nebudou nahrazeny jinými produkty a případný rozdíl v částce již uhrazené na náš účet Vám bude vrácen.

Distribuce objednávek je v současné době realizována prostřednictvím Přepravní služby PPL. Po předání Vaší objednávky přepravci budete ještě týž den informováni o odeslání.

Cena přepravného ČR:

Služba PPL - 60,- Kč
Zásilkovna - 60,- Kč
Osobní odběr      - 0,- Kč

Při nákupu nad 2.500,- Kč poštovné ZDARMA
Cena za platbu ČR:

Platba dobírkou -     30,- Kč
Platba předem -   0,- Kč
Hotově při osobním odběru       - 0,- Kč

 

Cena přepravného Slovensko:

Služba PPL - 4,- €
Zásilkovna - 4,- €

Při nákupu nad 250,- € poštovné ZDARMA
Cena za platbu Slovensko:

Platba dobírkou -   1,- €
Platba předem -   0,- €

 

Pokud zvolíte možnost osobního odběru, bude na Vaší e-mailovou adresu zaslána informace o termínu, kdy je možné si objednané zboží vyzvednout - obvykle následující pracovní den v provozní době Po - Čt  13:00-17:00 a v Pá 13:00-16:00 hodin.

Zboží je možné si koupit v naší provozovně v uvedené době i bez předchozí objednávky - přímý prodej.

Ceny přepravného jsou platné pro objednávky na území České republiky a Slovenska.

Dodání mimo Českou republiku a Slovensko řešíme individuálně za vyšší poštovní poplatek.